Адреса и телефоны:
КИЕВ тел: (044) 221-07-30
ДНЕПРОПЕТРОВСК тел: (056) 785-04-70

(067)538-41-57

(095)273-20-77

(073)060-62-60

Ваша корзина
Товаров:
Сумма, грн:
Ok


Шкаф с дверями 700х350х1754Н
Шкаф с дверями 700х350х1754Н
3'564 грн подробнее купить
все хиты

Корсар » Новости » ЯК ЗРОБИТИ ЗАКУПІВЛЮ МЕБЛІВ ДЛЯ ОФІСУ

ЯК ЗРОБИТИ ЗАКУПІВЛЮ МЕБЛІВ ДЛЯ ОФІСУ

Як здійснити грамотну закупівлю офісних меблів і уникнути поширених помилок.

Як людина, яка мала досвід завгоспа, менеджера закупівель, і відповідає за забезпечення відкриття нових відділень великій компанії, сподіваюся, мої поради допоможуть вам грамотно підійти до закупівлі меблів для вашого офісу.

Розглянемо наступні питання:

План офісу

Перед тим як вибирати офісні меблі, необхідно розуміти, скільки буде робочих місць і які меблі буде стояти в офісі. Якщо офіс великий і завдання складне, можна запросити фахівця, в тому числі, від постачальників офісних меблів, щоб вони допомогли скласти план офісу. Завдання дуже відповідальна, тому що неписьменний план буде впливати на роботу всього колективу.

Спершу потрібно визначитися де який відділ буде знаходитися: рецепція, кабінет директора, переговорна, бухгалтерія, серверна і системні адміністратори, і решті офісний персонал. Так само потрібно подумати, де можна розмістити вбиральню для верхнього одягу співробітників, і можливо, кухню. Правильно буде по ходу складання плану радитися і з керівниками всіх відділів, так як функції деяких з них переплітаються і вимагають близького розташування один з одним. Як правило, приймальня, кабінет директора і бухгалтерія знаходяться неподалік один від одного. Порадьтеся з системним адміністратором, де краще встановити серверну. Детальніше про планування.

Варіанти розміщення робочих місць офісного персоналу

Як відомо, столи бувають прямими і кутовими, проте існує безліч варіантів з'єднання їх між собою, змінюючи конфігурацію робочих місць і збільшуючи робочий простір. Так само з'єднані робочі столи, так звані «робочі станції«, економлять офісний простір і роблять зручною роботу співробітників одного відділення, функції яких тісно пов'язані.

Так само в залежності від функцій співробітника кожне місце може бути укомплектовано тумбою, стелажем для документів, офісним шафою, полками, офісної перегородкою. Навіть звичайний прямий або кутовий стіл може бути доукомплектований в міру необхідності приставками, які кріпляться до стільниці, що так само збільшує робочий простір.

Крім стандартних меблів, якщо дозволяють кошти можна замовити виготовлення офісних меблів на замовлення, однак даний варіант буде на 25-30% дорожче, ніж за серійну меблі.

Вимоги пожежної безпеки до офісу

Відносно пожежної безпеки, ми висвітлимо кілька моментів, які стосуються тільки меблів. Перше, меблі повинна бути розставлена ??таким чином, щоб не перешкоджати екстреної евакуації в разі пожежі. Якщо передбачений запасний вихід, він повинен бути вільним, і не заставленим меблями. До речі, якщо вам необхідно придбати стелажі для архівної, майте на увазі, що пожежники мають до них особливі вимоги, з якими перед покупкою потрібно ознайомитися: це вимоги до матеріалу даної меблів, висоті стелажів до світильників, відстані від підлоги першої полки і т.д .

 

Як провести тендер на покупку меблів

При покупці меблів на велику, суму є сенс витратити час на пошук більш низької ціни і хорошої якості меблів. Для цього можна запросити в різні компанії на участь в тендері з технічним завданням, вказавши кількість робочих місць, розміри, вимоги до кольору, терміни, план офісу. Можна запросити представників постачальників в офіс, бажано в різний час, заодно попросити запропонувати свій варіант плану розміщення офісних співробітників. Природно, пропозиції від компаній повинні надходити в письмовому відео.

Важливий момент, запрошувати до участі в тендері безпосередніх виробників меблів, прямих постачальників. Немає сенсу платити магазинам посередникам. Немає сенсу переплачувати 20-30% меблевим салонам.

Які питання необхідно отримати у пункті продажу:

1. Запитати про можливість додаткової знижки.

2. Хто виробник ДСП або МДФ, фурнітури. Ознайомтеся з сертифікатами якості.

3.Срок поставки.

4. Складання та доставка меблів входить в озвучену вартість.

5. Термін і умови гарантії на офісні меблі.

 

Як закупити офісні меблі, як вибрати меблі для офісу, як провести тендер на меблі, робоче місце співробітника офісу. Планування офісу, розміщення робочих місць в офісі, варіанти розміщення офісних столів.

2065