Адреса и телефоны:
КИЕВ тел: (044) 221-07-30
ДНЕПРОПЕТРОВСК тел: (056) 785-04-70

(067)538-41-57

(095)273-20-77

(073)060-62-60

Ваша корзина
Товаров:
Сумма, грн:
Ok


Стол руководителя 2,2 х 2,9 х 0,765Н (комплект КС 180, КСК, КСБ, КТП)
Стол руководителя 2,2 х 2,9 х 0,765Н (комплект КС 180, КСК, КСБ, КТП)
8'995 грн подробнее купить
все хиты

Корсар » Новости » Офісні крісла та стільці

Офісні крісла та стільці

Переваги роботи з нами:


- Завжди лояльне цінова пропозиція, АКЦІЇ, ЗНИЖКИ, СПЕЦПРЕДЛОЖЕНИЯ

- Досвід роботи на меблевому ринку з 1997 року

- Гарантія на продукцію 12 місяців

- Кредитні програми для клієнтів

- Величезний асортимент меблевої продукції

- Тільки перевірені виробники і постачальники

- Менеджери-дизайнери вищого класу

- Консультації он-лайн і на виїзді у замовника

- Короткі терміни доставки і виробництва

- Участь в тендерах на будь-якому рівні

 

Безкоштовні послуги:

 

- виїзд на об'єкт і завмер приміщення менеджером-дизайнером

- розробка 3-Д проектів дизайну і розстановка меблів

- виїзд кур'єра з договорами, зразками матеріалів до замовника

Робота з будь-якою формою оплати і підприємствами будь-якої форми власності:

- готівкова - СПД, єдиний податок;

- безготівкова - ТОВ, на загальній системі оподаткування, платник ПДВ


Офісні крісла купити в Києві


Порядок, який існує в сучасному суспільстві, встановлює свої правила і в бізнесі. Велика частина людей, основну частину, життя проводить за робочим місцем. У зв'язку з цим, важливо правильно продумати які меблі буде оточувати людини на роботі. Адже саме вона може сприяти комфорту співробітників або навпаки дратувати їх. Офісні крісла, наприклад, можуть безпосередньо сприяти результативному праці будь-якого колективу.

 

Важливо враховувати, що навіть якщо працівник трудяться малоефективно і не справляються зі своїми прямими обов'язками, це ще не свідчить, про те, що він не «на своєму місці» або він не компетентний. Може бути, причина в незручних робочих місцях? Завбачливий директор зобов'язаний брати до уваги і той факт, що підлеглі будуть енергійно брати участь в трудовому процесі лише тоді, коли у них буде відповідні зручне робоче місце. Такі умови говорять про повагу з боку керівника до підлеглих.

 

Отже, до підбору офісних меблів, а зокрема до придбання офісних крісел необхідно підходити серйозно і грунтовно. На некомфортне крісло, як каже народне прислів'я, навіть пил не сідати. Якщо Ви не бажаєте дивитися на таке офісне крісло у власній компанії - ласкаво просимо на сайт нашої фірми! Ми пропонуємо тільки зручні, ергономічні, високо функціональні крісла для офісу, які забезпечують унікальний діловий стиль у Вашому офісі.


Купити офісне крісло в Києві ви можите, зателефонувавши за номером: (044) 221-07-30 Корсар.

Офісні стільці купити в Києві


У корені невірно наповнити офіс непривабливими і дешевими стільцями для офісу. Не секрет, що «скупий платить двічі». Надійні, сучасні офісні стільці і коштують відповідно. Але наша фірма пропонує за вартістю якісних товарів, і з нами купити офісний стілець в Києві з відмінними характеристиками є практично кожному.

 

Крім цього, наші стільці для офісу, допомагають зберегти здоров'я. Практично всі офісні стільці обладнані ортопедичними спинками, які допомагають тримати хребет у відповідній позі, і захищають його від деформації.

 

Як висновок можна сказати, що основні характеристики, якими повинні володіти якісні стільці для офісу - це, безперечно, практичність, працездатність і комфорт. І тепер, якщо ви скажіть, що стільці для офісу - це помічник у Вашому бізнесі - Ви ні коли не помилитеся.

Офісні крісла купити в Києві, Офісні стільці купити в Києві, Офісні крісла, Офісні стільці, Офісні стільці продаж, Офісні стільці купити, Офісні крісла купити, Офісні крісла продаж, Офісні крісла дешево, Офісні стільці дешево.

3534